AKTUALITY

 

Letos jsme se stali hlavním partnerem závodu Velká cena Trutnova, jenž pořádá každý rok SPŠ Trutnov. Jako hlavní cenu jsme věnovali jízdní kolo v hodnotě 15 000,- 🚵‍♂️
Závod se, stejně jako v minulých letech, konal na vyzkoušené 2,4 kilometru dlouhé trati z ulice K Pěti bukům ke křižovatce Za Zámeckým vrchem.

Stejně jako předchozí ročníky v rámci partnerství věnujeme horské kolo v hodnotě 15 000,- Kč do tomboly pro závodníky, kteří se účastnili jednoho ze závodu 5km, 10km nebo půlmaratonu.

1. 5 .2019 od 9 do 14 hod. si mohou všichni zájemci prohlédnout a otestovat kola značky Superior, zejména E - bike, ale i celoodpružená kola včetně modelů s přední odpruženou vidlicí. Zájemci se mohou občerstvit pivem Krakonoš a kola koupit nebo objednat ve firmě VELLA Trutnov.

Nenechte si ujít nový štafetový a maratonský závod - NaHoruRun, který v letošním roce podporujeme. Tohle je ta pravá běžecká výzva z Trutnova do Krkonoš! Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu, běžci tvrdí, že z vrcholků hor. Nejlépe se o tom ale každý přesvědčí sám. Příležitost minimálně tu běžeckou budete mít již 27. dubna...

Dlouhodobě spolupracujeme s italskou firmou Enervit, kterou zastupuje v ČR firma Vitar, jenž se specializuje na výrobu doplňků stravy. S Enervitem máte energii před, při a během sportování.

Dopřejte si pořádné svezení a nechte si u nás připravit lyže na bruslení nebo na klasiku. Doporučujeme servis objednávat s dostatečným předstihem minimálně 1 den. Extra servis na počkání je možný dle naší kapacity. Při servisu využíváme produkty od firem Swix a Toko.