AKTUALITY

 

Od počátku se podílíme na činnosti a podporujeme Kasper - Swix Team. Jsme vděční za zpětnou vazbu od závodníků, kteří využívají a testují produkty, které jsou u nás na prodejně k zakoupení. Z této spolupráce pak těží i zákazníci, kteří mají informace o produktech z první ruky.
Těšíme se na další sportovních zážitky a přejeme Vám úspěšný rok 2020!...

Na běh na lyžích má podstatný vliv volba "mázy" a celková péče o lyže samotné. Rádi bychom Vás pozvali na workshop, kde si ukážeme jak si poradit s touto alchymií. :-)
Na začátku se budeme věnovat krátce teorii, ale ve zbytku času si vyzkoušíte přípravu lyží ve skupinách pod dohledem zkušených servismanů. ;-)
Přihlášky:...

SUPERSPRINT SHOW I. ročník
POŘADATEL: Kasper - Swix Team
DATUM: 3. 10. 2019
MÍSTO STARTU: Trutnov - ul. Ječná areál firmy Kasper s.r.o.
PŘIHLÁŠKY: Online registrace - SPORTCHALLENGE (www.sportchallenge.cz)
Mimořádně v místě startu 14:00 - 14:45
TRAŤ: 100m (2x kvalifikace)
STARTY:
15:00 Kvalifikace individuálně
16:00 Finále (dvojice dle postupového klíče)

Omlouváme se, ale ze zdravotních důvodů je prodejna až do odvolání uzavřena.
Servisy a případné prodeje pouze po tel. domluvě s mechanikem.
Děkujeme za pochopení!

Stejně jako předchozí ročníky jsme věnovali kolo to tomboly závodu ABB Trutnoský půlmaraton, který se uskutečnil 8. 6. v Trutnově na Paradráze.

Dva sportovní kempy plné soutěží, her a sportovních aktivit čekají na děti a mládež v Trutnově. Kasper Trutnovské kempy proběhnou v červenci v termínech 14. - 20. 7. a 21. - 27. 7. První turnus je pro děti roč. narození 2003-2008 a druhý turnus pro děti roč. narození 2007-2012 a na výběr je buď forma s ubytováním anebo příměstská....

Dovolujeme si oslovit všechny sportovní nadšence a pozvat je na ABB Trutnovský půlmaratonu, který se tradičně koná druhou červnovou sobotu. Zázemí závodu je v nádherném prostředí trutnovského lesoparku. Závod probíhá na pětikilometrových okruzích se startem, cílem a občerstvovací stanicí na "Paradráze". Pokud si netroufnete na půlmaraton, můžete se...